????? 25 مهر 1397

مدیر امور اداری و مسئول حراست و تعدادی از کارکنان خدوم دانشگاه در شب زلزله بسیج شدند تا اسکان موقت دانشجویان به بهترین شکل ممکن انجام شود.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آقای درویشی معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه درباره اقدامات صورت گرفته در داخل دانشگاه در جریان وقوع زلزله اخیر در غرب کشور، اظهار داشت: در پی وقوع زلزله در شبه یک شنبه 96/8/21موجی از رعب و وحشت در بین دانشجویان به وجود آمد، که با توجه به آمار بالای افراد ساکن هر خوابگاه جهت خروج سریع تر از خوابگاه ها به وجود آمد ، لذا بنده وجمعی از کارکنان خدوم و در خوابگاه های دانشجویی حضور یافته و ضمن بازدید و دعوت دانشجویان به آرامش، تدابیر لازم در نظر گرفته شد.


    معاون دانشجویی دانشگاه، درباره اسکان موقت دانشجویان بیان داشت: نظر به برودت هوا و اضطراب دانشجویان، در اولین اقدام با تدبیر ضمن هماهنگی با هلال احمر شهرستان ایلام چادرهایی جهت اسکان موقت دانشجویان در نظر گرفته شد، چادرها در محوطه حیاط دانشگاه با همکاری پرسنل محترم هلال احمر، کارکنان خدوم دانشگاه برپا گردید و جمعی از دانشجویان در آنها اسکان یافتند.

     آقای درویشی ، درباره تغذیه دانشجویان، گفت: به منظور حفظ سلامت و بهداشت دانشجویان در روز بعد از حادثه، غذای گرم و کافی در تمامی خوابگاه های دانشجویی توزیع گردید.

    معاون دانشجویی دانشگاه، با بیان اینکه در جریان زلزله اخیر، مشکلات متعددی در خوابگاه های دانشجوی پدید آمد، گفت: برای جلوگیری از هر گونه خرابی و رفع مشکلات و نواقص احتمالی نیروهای تاسیسات و خدمات به صورت شبانه روزی در خوابگاه های دانشجویی حضور داشتند و همچنین برای نظارت و حل و فصل مشکلات احتمالی و آگاهی از نظرات و پیشنهادت دانشجویان، معاون آموزشی مسول فرهنگی-دانشجویی دانشگاه به صورت مکرر از خوابگاه های دانشجویی بازدید های مختلفی را انجام می دهند. ایشان در پایان از خدمات تمامی کارکنان دانشکاه در امر خدمات رسانی به دانشجویان در مدتی که استان ایلام درگیر زلزله بوده است، قدردانی نمود.

بالای صفحه

Template Design:?????